Küre Şekilli Tuz Lambası


Tuz lambasının içerisinde bulunan 20-25’lik ampulün amacı tuz lambasını ısıtmak ve görsel güzelliği sağlamaktır.  Yapılan araştırmalara göre kaya tuzunun içerisinde negatif iyonlar bulunmaktadır. Bu da tuz lambasının bulunduğu ortama negatif iyon salınımı gerçekleştiği anlamına gelmektedir. Negatif iyonlar ortam havasını iyileştirerek %300 oranında bir değişim sağlamaktadır. Gerçekten fark edilebilir değişikliğe uğrayan ortam havası daha yaşanılabilir ve sağlıklı bir hale gelmektedir.

Bilindiği gibi tuz lambalar astım, koah, nefes darlığı, horlama, uyku problemi gibi üst solunum yolları rahatsızlıkları,  özellikle gelişim çağında olan çocukların fiziksel rahatsızlıkları, depresyon rahatsızlıkları, insanlardaki hormonların dengesizliği, konsantrasyon süresinin arttırılması gibi çok sayıda soruna tedavi niteliğinde uygulanabilmektedir.

Küre Şekilli Tuz Lambası doğal kaya tuzuyla oluşturulmuş ve işlenerek son halini almıştır. Dekoratif görüntüsüyle müşterilerin ilgisini çekebilecek bir ürün olan küre şeklindeki Küre Şekilli Tuz Lambası ev, iş yeri gibi her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir.


Miktar :

-
+
Adet

Ücretsiz
Kargo

110,00 ₺
KDV
DAHİL