Kare Tuz Sabun


Kare Tuz Sabun adından da anlaşılacağı gibi kaya tuzundan elde edilmekte olup birçok rahatsızlık ve problemler için doğanın sunmuş olduğu faydalı bir üründür.  Gün içerisinde fazla terlemelere bağlı olarak oluşan kötü ter kokularını oluşturan bakterileri yok etme özelliğine sahip olup kullanıcılarına herhangi bir yan etkisi olmaksızın bu kötü ter kokularından kurtulmak için kullanılmaktadır. Kare Tuz Sabunu kullanılmaya başlandığı andan itibaren düzenli kullanımlar içerisinde terlemeye devam edilmesine karşın kötü ter kokularının oluşumunu engellemektedir. Bunun yanı sıra cilt için mucize sayılabilecek olan Kare Tuz Sabunu sedef, egzama, mantar, sivilce, akne ve kepeklenme gibi cilt üzerinde oluşabilecek tüm rahatsızlıkları gidermeye yardımcı olan bir üründür.

Kare Tuz Sabunu sadece banyo değil aynı zamanda lavabo ve mutfakta da kullanımı sağlanabilecek bir ürün olup mutfak içerisinde soğan ve sarımsak gibi ellerde kötü kokular bırakabilecek gıdaların elde bıraktığı kokuyu gidermek için birebir bir üründür. Kullanıcıları tarafından pozitif yorumlar alan ve oldukça önerilen bu ürün aynı zamanda doktorlar tarafından da hastalarına tedavilerinin yanında önerdikleri ürünler arasında yer almaktadır.

Vücut içerisinde oluşumu sağlanamayacak kadar zengin mineraller barındıran bu ürün aynı zamanda astım, bronşit gibi kronik rahatsızlıkları hafifletmekte de kullanılmakta olup, cilt bakımı yapılan yerlerde de cildin erken yaşlanmasına sebebiyet verebilecek faktörlerden korunmak için de kullanımı sağlanmaktadır.


Miktar :

-
+
Adet

10,00 ₺
KDV
DAHİL