Ayak Bakım Tuzu


Kaya tuzu besin olarak tüketildiği zaman yararları oldukça fazla olmasına karşın, doğal bakım ürünü olarak da ayak tuzu olarak karşımıza çıkmaktadır. Tamamen doğal kaya tuzundan üretilmekte olan Ayak Bakım Tuzu gözle görülen tüm ayak sorunlarına hiçbir yan etkisi olmaksızın çözüm oluşturmaktadır. Ayak Bakım Tuzu kullanımı açısından oldukça kolay olmak ile birlikte ayaklarda oluşan ölü derilerden ayağın arındırılma işlemlerinde kullanılmaktadır. Ayak Bakım Tuzu, ayaklarda oluşan ölü deriler dışında meydana gelebilecek olan nasır, mantar gibi ayaklarda kaşıntı ve kötü kokuya sebebiyet veren sorunları gidermek için oldukça kullanışlı bir bakım ürünü olarak kullanıcılarını karşılıyor.

Bunun yanı sıra gün içerisinde sürekli ayakta çalışmak zorunda olan kişiler için ayakta meydana gelen ağrıları gidermekte de kullanılmaktadır. Aynı zamanda gün içinde ayakkabı içerisinde fazla kalan ayaklarda meydana gelen yorgunluklar fazla terleme gibi sorunların da sağlıklı ve güvenli bir yolla onarımını sağlayarak gün yorgunluklarını atmak için oldukça ideal bir ayak bakım ürünüdür. Ayak Bakım Tuzu kullanım olarak da oldukça kolay olmasından kaynaklı herkesin kolayca uygulayabileceği bir bakım ürünüdür.

Ayak Bakım Tuzu herhangi bir direk uygulama olarak değil, ılık su ile karıştırılarak oluşturulacak olan tuzlu su karışımı ile ayaklara uygulanarak kullanılmakta olup herhangi bir güç uygulamadan ayakların rahatlamasına ve yorgunluğunu atmasına yardımcı olacaktır.

Bunların yanı sıra düzenli olarak kullanımında ayaklarda var olan nasır ve mantar problemleri de çözüme kavuşacaktır.


Miktar :

-
+
Adet

10,00 ₺
KDV
DAHİL